Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 18
» Latest member: berto
» Forum threads: 44
» Forum posts: 45

Full Statistics

Online Users
There are currently 17 online users.
» 0 Member(s) | 17 Guest(s)

Latest Threads
Hollanda Konsolosluğu
Forum: General forum
Last Post: Laplace
Today, 12:06 AM
» Replies: 0
» Views: 40
Hindistan Konsolosluğu
Forum: General forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 11:58 PM
» Replies: 0
» Views: 21
Fransa Konsolosluğu
Forum: General forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 11:52 PM
» Replies: 0
» Views: 20
Kapıda ödeme ile alışveri...
Forum: General forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 11:01 PM
» Replies: 0
» Views: 22
pcler.net
Forum: General forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 07:18 PM
» Replies: 0
» Views: 34
Favorite Supplements?
Forum: General forum
Last Post: berto
Yesterday, 02:41 AM
» Replies: 0
» Views: 54
Makyajın basamakları nele...
Forum: General forum
Last Post: Laplace
01-19-2019, 05:07 PM
» Replies: 0
» Views: 80
Şifa Manuel Terapi merkez...
Forum: General forum
Last Post: Laplace
01-19-2019, 05:18 AM
» Replies: 0
» Views: 56
Ankara Botoks
Forum: General forum
Last Post: Laplace
01-18-2019, 11:01 AM
» Replies: 0
» Views: 64
Facebook Beğeni Hilesi
Forum: General forum
Last Post: Laplace
01-18-2019, 07:36 AM
» Replies: 0
» Views: 49

 
  Hollanda Konsolosluğu
Posted by: Laplace - Today, 12:06 AM - Forum: General forum - No Replies

Herhangi bir ülkenin diğer yabancı ülkelerdeki hem diplomatik hem de ticari faaliyetlerini yürüten resmi kurumlara Konsolosluk denir. Türkiye'de bulunan Hollanda Konsolosluğu da Türkiye ile ticari ilişkileri geliştirmek ve Hollanda'ya gitmeyi düşünen vatandaşlara vize ve pasaport hizmeti vermektedir. Bununla beraber, Türkiye'de ikamet eden Hollanda vatandaşlarının bütün konsolosluk işleri Hollanda Konsolosluğu'nca yürütülerek vatandaşların hakları korunmaktadır.

Hollanda seyahati planlayan umuma mahsus pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, seyahat öncesinde Hollanda vizesi için başvurması zorunludur. İşlemler Hollanda Konsolosluğu'nca yürütülür ve vize değerlendirmesi de yine bu kurum tarafından yapılır.

Hollanda'ya çeşitli amaçlarla ziyarette bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Hollanda Büyükelçiliği ve Hollanda konsolosluğuna Hollanda schengen vizesi başvurusunda bulunmak zorundadır. Vize başvuruları büyükelçiliğe, konsolosluğa ve vize danışmanlık firmaları aracılığı ile yapılabilmektedir.

Print this item

  Hindistan Konsolosluğu
Posted by: Laplace - Yesterday, 11:58 PM - Forum: General forum - No Replies

Hindistan'a gidecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öncelikle vize başvurusu yapması gerekmektedir. Fakat bu durum Diplomatik pasaporta sahip olan kişiler için geçerlidir. İki ülke arasında vize muafiyetine yönelik herhangi bir antlaşma yapılmadığı için Yeşil, Bordo veya Gri pasaporta sahip olan kişilerin ülkeye giriş yapmadan önce vize başvurusu yapması şarttır. Gerekli koşulların tamamlanması halinde Hindistan Konsolosluğu vize birimi tarafından Hindistan vizesi alınabilmektedir.

Hindistan'a seyahat etmeyi planlayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Hususi, Umuna Mahsus ve Hizmet pasaport hamili olanlar vize almak zorundadırlar. Ancak diplomatik pasaportu olan kişilere 90 günlük süre dahilinde Hindistan vizesi muafiyeti uygulanmaktadır.

Hindistan vize başvurusunda bulunan kişiler, güncel iş durumları bu alanda doğru bilgilerle yazmalıdırlar. Kişinin mesleği, iş yerinin adı, görevi, iş yeri adresi ve posta kodu, İş yeri telefonu, başvuru sahibinin daha önce yaptığı iş ve meslek bilgileri girilmelidir. Vize başvurusunda bulunan kişi eğer önceden askeri, devlet, mahkeme, medya, polis, kamu yönetimi ve güvenlik şirketi kuruluşlarında çalışmış ise bu alanda ayrılan kısımda uygun seçenekleri seçerek bir sonraki aşamaya geçmelidir.

Print this item

  Fransa Konsolosluğu
Posted by: Laplace - Yesterday, 11:52 PM - Forum: General forum - No Replies

Fransa; doğal güzellikleri, kültürel zenginliği ile Avrupa'da sanat merkezi olarak bilinen bir Avrupa kentidir. Turizm açısından oldukça gelişmiş olan Fransa, her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Notre Dame Katedrali, Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi gibi dünya üzerinde tanınan birçok kültürel mirasa sahip olan Fransa'nın resmi dili Fransızcadır. Fransa'nın yerel saati, Türkiye'nin saatinden 1 saat geridedir. Batı Avrupa'da yer alan Fransa'da Akdeniz iklimi hakimdir. Bununla birlikte; Türkiye'de faaliyet gösteren Fransa konsolosluğu Avrupa'nın en önemli şehirleri arasında içinde alan Fransa'ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarının vize, kimlik ve pasaport işlemlerini yürütmektedir.

İş, ziyaret, seyahat ve diğer nedenler ile Fransa'ya gitmeyi planlayan umuma mahsus pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Fransa vize işlemlerini yerine getirmesi gerekir. 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan Fransa seyahatlerinde yeşil, gri ve siyah pasaport hamili Türk vatandaşları Fransa Vizesi işlemlerinden muaf olurlar.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Fransa'ya yapacakları seyahatlerle ilgili işlemleri, Fransa Büyükelçiliği ve Fransa Başkonsolosluğu tarafından yürütülmektedir. Aynı zamanda Türkiye'de oturan 3. Ülke vatandaşlarının Fransa'ya yapacakları seyahat için gerekli olan işlemler de, büyükelçilik ve konsolosluk tarafından yürütülmektedir. Fransa Başkonsolosluğu ve Fransa Büyükelçiliği, Fransa Schengen vizesi işlemleri için karar verme yetkisine sahip tek mercidir.

Print this item

  Kapıda ödeme ile alışveriş
Posted by: Laplace - Yesterday, 11:01 PM - Forum: General forum - No Replies

Bir çok müşteri kapıda ödeme ile alışveriş yapıyor bunun en büyük sebebi ise kredi kartı bilgilerinin çalınabilmesi ve izinsiz harcama yapılma korkusu. bu da gerçekten haklı bir sebep. Biz her ne kadar satıcı durumunda olsakta bizlerda tüketici durumundayız ve bizlerde aldanabiliyoruz.

peki kapıda ödemenin riskleri varmı. elbette var. aldığınız bir telefon farklı bir ürün olarak karşınıza çıkabiliyor. müşteriler alışveriş öncesi size nasıl güvenebiliriz dediginde biz donup kalıyor ve cevap veremiyoruz bazen. hadi hep birlikte kapıda ödeme ile alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz kısa başlıklar belirleyelim.

Alıcı aldığı ürünü görmek istiyor ama kargo buna izin vermiyor. haklı olarak kargo firmaları buna izin vermiyorlar. peki biz bu durumda ürünü görmeden nasıl alacagız. ürün orjinal kutusu görünü bir durumda ise ve şüpheleriniz fazla değilse alabilirsiniz. Biz kapıda ödemelerde müşterimizi teyit amaçlı aradığımızda ürünün ekstradan bir koruma ambalaja ihtiyacı yok ise ürün şu şekilde orjinal ambalajında geliyor şeklinde bir bilgi paylaşıyoruz veya ekstradan şu şekkilde paketleme yaptık ürün marka vs bilgisi şu şeklde görünür durumda diye bilgi paylaşıyorz. sizde gerek duyarsanız önceden ürün resim vs bilgisi talep edebilirsiniz.

alacağınız ürünü varsa yakınlarınızda bir magaza da vs önceden görünüz. en azından gelen ürün kutu ve ambalajı aynımı karşılaştırma yapabilirsiniz.

Alacağınız yer facebook instagram gibi yerler olmasın, onları tanıyabileceğiniz bir siteleri varmı internette herhangi bir olumsuz yorumları varmı kontol ediniz.

ürünü henüz almamışken dolandırıldıgınızı düşünün ve aldıgınız yer ile iletişime gececek bir telefon no varmı adres varı kontrol ediniz.

ürünü teslim aldıktan hemen sonra kontrol ediniz ve bir dolandırıcılık vs var ise hemen bilgi veriniz.

bilinen internet sitelerinden alışveriş yapnız. ve olumlu olumsuz yorumları varmı bakınız.

günümüzde bir çok pazar yeri var n11 hepsiburada gittigidiyor pttavm . alacağınız firmanın buralara magazası var ise güvenebilirsiniz.

bizler cazipalisveris olarak bu konuyu çok önemsiyoruz. hiç bir müşterimizin bir maduriyet içinde olmasını istemiyoruz

https://www.cazipalisveris.com/

Print this item

  pcler.net
Posted by: Laplace - Yesterday, 07:18 PM - Forum: General forum - No Replies

http://www.pcler.net her konudan hızlıca yardım alabileceğiniz bir forumdur. üyelerin birbirleri ile konuşup, tartışabileceği bir forum platformudur. Üye olup sitenizin tanıtımını yapabileceğiniz herhangi bir ürün satabileceğiniz yada mağazanız ile ilgi ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. pcler.net de kendinizi kendinizi ifade edebilirsiniz. sitemizde her konudan başlık açabilirsiniz

sitemizde video, oyun, müzik film, program, donanım, yazılım, pc, internet, android, kitap, resim, haber, sohbet , dini konular, bilim, uzay, sanat, felsefe, tarih, kimya, fizik, sağlık, psikoloji konuları bulabilirsiniz.

Her türlü içeriğin paylaşımını yaparak diğer üyelere yardım sağlayıp forum katkı yaparak geliştirebilirsiniz. bu sayede bilgi alış verişi yapmış olursunuz. Pcler.NET Türkiye'nin eğlence, bilim ve teknoloji platformudur. Tek amacımız sitemizi büyüterek yararlı ve kaliteli siteler arasına girerek sizlere hizmet etmektir.

https://www.pcler.net

Print this item

  Favorite Supplements?
Posted by: berto - Yesterday, 02:41 AM - Forum: General forum - No Replies

What are your favorite supplements?

Print this item

  Makyajın basamakları nelerdir?
Posted by: Laplace - 01-19-2019, 05:07 PM - Forum: General forum - No Replies

Bu adımlara ek olarak, alternatif bir kuruluş yolu var. Son zamanlara kadar en sevdiğim ürünler bb kremlerdi. BB kreminin günlük kullanımı güvenlidir ve hafif bir temeldir. Aslında, Amerikan Dermatoloji Akademisi, günlük kullanım için onları tavsiye eder. BB kremleri güzellik kremi ya da leke kremi için kısa . İlk olarak Almanya'da cildi koruyacak ve lazer tedavisinden sonra koruma sağlayacak tek bir krem isteyen bir dermatolog tarafından geliştirilmiştir.

Yaşlanma karşıtı bileşenler, nemlendirme; Meyan kökü ve arbutin gibi cilt tonunu düzelten bileşenler. Ayrıca, tüm işlevselliği tek bir üründe paketlemenin ve hafif bir doku oluşturmanın çok zor olması nedeniyle kısıtlamaları vardır. Ayrıca nemlendirmede etkili değildirler.

Son zamanlarda BB Glow Treatment adlı yeni ve etkili bir cilt bakımı tedavisidir.

Cilt bakımında oje sitesinin paylaşımları çok popüler oldu. BB kızdırma cilt tedavisi Kore'de ortaya çıkmıştır ve çok hızlı bir şekilde tüm dünyada popülerlik kazanmaktadır. Cildin dış tabakasına daha iyi nüfuz etmesini ve ardından dermis tabakasına yavaşça emilmesini sağlayan BB kremlerinin ve mikro-iğneleme terapisinin faydalarını birleştirir. Cilt sorunları da terapi sonrası iyileştirilir.

Tedavinin, 4 aya kadar 2-3 seanstan sonra parlayan, parlak, görünüşte porselen bir cilde ulaşılmasını sağlayan yarı kalıcı bir temel prosedür olarak kabul edilir. Kolajen üretimini teşvik eder, serbest radikalleri nötralize eder, cilt tonunu ve ışıltılı tenini bile geri kazandırır, etkili cilt parlatma, cilt beyazlatma ve kırışıklık iyileştirme sağlar.

Sağlık ve Makyajın temeli veya BB kremleri uygulamaktan farklı olarak gözenekleri tıkamaz. İşlem güvenlidir ve uzun süreli bir etkiye sahiptir, bu nedenle her gün fondöten veya bb krem uygulamak zorunda kalmazsınız. Doğal olarak parlayan ve pürüzsüz bir cilt elde etmenin şaşırtıcı değil mi? BB Glow Academy'de kesinlikle öyle düşünüyoruz.

Print this item

  Şifa Manuel Terapi merkezi
Posted by: Laplace - 01-19-2019, 05:18 AM - Forum: General forum - No Replies

"Bel ve boyun fıtığı ağrıları çoğu zaman hayat standartlarınızı düşüren dayanılmaz ağrılara sebebiyet veren, ayaklarda bacaklarda ve kollarda üşüme uyuşma his kaybı güç kaybına neden olan, genellikle Uzun süre tedaviye devam etmenize rağmen hala sonuç alamadığınız çağımızın en sıkıntılı hastalığıdır.

Şifa Terapi Merkezinde boyun ve bel fıtıklarından ameliyatsız, iğnesiz, ilaçsız ve acısız manuel terapiyle kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür.

Çoğu zaman birkaç seansta hastalarımızı eski sağlıklı günlerine kavuşturuyoruz.
Ayrıca Şifa Terapi merkezinde ameliyat olmuş hastalara da manuel terapi uygulayabiliyoruz.

MR sonuçlarını inceleyerek her hastaya ayrı özel terapi programı hazırlıyor ve yalnızca şifa bulacağına inandığımız hastayı kabul ediyoruz. Bu sebeple Muayene Ücreti Almıyoruz.

Bel ve boyun fıtığı ağrılarınıza kalıcı olarak hoşça kal demek ve Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Telefon: 0212 579 29 55 - 0552 379 29 55

http://www.sifaterapimerkezi.com

Print this item

  Ankara Botoks
Posted by: Laplace - 01-18-2019, 11:01 AM - Forum: General forum - No Replies

Cilt, zamana yenik düşer. Yaşın ilerlemesiyle birlikte özellikle yüz bölgesinde kırışma ve sarkmaların meydana gelmesi ise kaçınılmazdır. Genetik faktörler, sigara kullanımı, güneş ışınlarına maruz kalma, beslenme ve yaşam şekli gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak ciltteki kırışma ve sarkma erken yaşlarda da görülebilir. Her ne kadar cilt, zamana karşı direnç göstermese de, ilerleyen teknoloji sayesinde daha genç görünmek de mümkün.
Farklı cilt tiplerine uygulanabilen Ankara botoks sayesinde kırışıklık görünümünü azaltmak, ince kırışıklıkları yok etmek ve ciltte belirli bir düzeyde yukarı çekme işlemini sağlamak artık çok kolay. Yaygın bir şekilde uygulanan ve sonuçları ile memnuniyet yaratan bu teknik, son yıllarda çok daha geniş kapsamlı bir uygulama alanına kavuştu. Peki, botoks nedir ve vücudun hangi bölgelerinde uygulanabilir?

Botoks Nedir?
Colustridium botulinium ismini taşıyan bir bakteriden özel bir yöntem ile toksin elde edilir. Bu nörotoksin tıp biliminde botoks olarak adlandırılıyor. Cilt üzerindeki etkisi ise sinir-kas kavşaklarında sinir iletimini bozmak şeklinde gerçekleşiyor. Bu durum kas üzerinde bulunan liflerin paraliz etkisine maruz kalmasına sebebiyet veriyor. Fakat botoks etkisi olarak adlandırılan bu etki geçici olmakla beraber ağrı duymayı, dokunma hissini ve sıcak ya da soğuk hissini önlemiyor. Yüz üzerindeki karakteristik ifadeyi de bozmuyor. Dolayısıyla ciltte botoks uygulamasının mevcudiyetini dışarıdan bir kişinin anlaması pek mümkün olmuyor.

Botoks Nerelerde Kullanılır?
Cildin pek çok bölgesinde bu uygulamanın gerçekleştirilmesi mümkün. En çok tercih edilen ve başarı oranı en yüksek olan ise yüz bölgesi oluyor. Vücudun dekolte bölgesinde, ellerde ve boyun bölgesinde de bu uygulamadan faydalanılabilir. Yüz üzerinde ise botoksun uygulanabildiği alanlar şöyle:
Alın bölgesi
Burun ucu
Burun kenarları
Kaş ve iki kaş arasında kalan bölge
Dudak çevresi
Göz altı ve göz kenarları
Mimik çizgilerinin olduğu tüm alanlar

Botoks Nerelerde Kullanılır?
Yaşa bağlı olarak ortaya çıkan kırışık cilt görünümünün giderilmesi, botoksun en yaygın kullanım alanıdır. Aynı zamanda yüzde yerleşmiş bir ifadenin ortadan kaldırılması için de tercih edilebilir. Örneğin çatık kaş görünümü sinirli bir yüz ifadesini doğurur. Zamanla iki kaş arasında oluşan çizginin yok edilmesi ya da görünümünün hafifletilmesi de mümkün olabiliyor. Alın çizgileri, boyun bölgesinde oluşan çizgi görünümü ya da kaz ayağı görünümünün ortadan kalkması için de bu uygulamadan faydalanılabilir.
Son dönemde botoks yaptıranlar arasına hafif kaş düşüklüğü görünümünden şikayet edenler de eklendi. Çünkü uygulama düşük kaş görünümünü de hafifletebiliyor. Sadece estetik amaçlı olarak kullanılmayan botoks, çene kilitlenmesi, diş gıcırdatma aşırı terleme gibi sorunların ortadan kaldırılması noktasında da son derece başarılı bir yöntem.

Botoks Hangi Durumlarda Uygulanmaz?
Hamilelik döneminde olan kadınlarda botox sonrası ortaya çıkabilecek problemler nedeniyle bu uygulama yapılamaz. Enfeksiyon yaşayan hastalarda da botoks yapılamaz. Nöromüsküler rahatsızlıklar da (myasthenia gravis, amyotrophic lateral sclerozis vb.) botoksun yapılmasını engelleyebiliyor. Bunların dışında hemen her birey bu uygulamadan faydalanabilir.

Botoks Ne Zamandan Beri Kullanılıyor?
Bu teknik ilk olarak spastik ve paralitik sağlık sorunları yaşayanlar üzerinde uygulandı. 1987 yılında kozmetik amaçlı olarak kullanılmaya başlanan botoks uygulaması 1989 yılından itibaren daha geniş bir kullanım alanına kavuştu. Bu tarihte FDA'nın (American Food and Drug Administration) onayını alan botoks şaşılık, yarı yüz spazmı, blefarospazm sorunları üzerinde de kullanılmaya başlandı. Kozmetik alanında 1987 yılından bu yana kullanılmasına karşın FDA bu onayı 2002 yılında verdi.

Botoks Nasıl Uygulanır?
Bu uygulama, botoks adı verilen toksinin cilt altına enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Uygulamada son derece ince uçlu olan insülin enjektörü kullanılır. Enjeksiyon sırasında ciddi bir ağrı ya da sızı yaşanmaz. Sadece sinek ısırığı düzeyinde gayet hafif bir acı hissedildiğinden botoks uygulaması öncesinde anesteziye gerek duyulmuyor. Uygulamanın süresi yaklaşık olarak 10 dakika. İşlem sona erdiğinde kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebiliyor.

Botoksun Etkisi Ne Zaman Başlar?
Uygulamanın yapılmasının ardından 1 ila 2 gün içerisinde etki ortaya çıkıyor. Etkinin maksimuma ulaşması ise 1 ila 4 hafta içerisinde meydana geliyor. Yaklaşık olarak 3 ila 4 aydan sonra bu etki azalma evresine giriyor. 6 ila 8 ay içerisinde ise botoksun yarattığı etki tamamen yok oluyor.
Botoks Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Uygulamanın yapılmasından sonra 4 saat boyunca enjeksiyon yapılan bölgeye dokunulmaması, bu bölgenin asla masaj ya da ovma gibi hareketlere maruz kalmaması gerekir. Baş bölgesinin dik tutulması ve aşırı mimik kullanımından kaçınılmaz gerekir. Bunların dışında herhangi bir hususta dikkatli olmanızı gerektiren bir risk söz konusu olmaz.

Botoks Enjeksiyonunun Komplikasyonları Nelerdir?
Alın bölgesine uygulanan enjeksiyonda yüzde 1 düzeyinde tek göz kapağında hafif düşüklük olabilir. Ancak bu düşüklük de geçicidir. Enjeksiyon bölgesinde hafif kızarıklık ve geçici bir baş ağrısı oluşabilir. Ender durumda botoks beklenen etkisi yapmayabilir. Ender durumlarda da bu etki beklenenden kısa sürebilir.
Ankara Botoks hakkında daha fazla bilgi almak için Dr. Özgür Koldaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Print this item

  Facebook Beğeni Hilesi
Posted by: Laplace - 01-18-2019, 07:36 AM - Forum: General forum - No Replies

http://www.begenpost.com günümüzdeki popüler olan / sık kullanılan sosyal ağlar ile ilgili açıkları, sıkca tercih edilen yöntemleri bulup kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunan bir sitedir.sitemizde bulunan tüm hizmetler ücretsiz olup zaman zaman çekilişler ile kullanıcılarına hediye çekleri / ücretler veren tek sitedir. http://www.begenpost.com 2011 yılında açılmış olup tam anlamıyla profesyonel bir şekilde 2013 yılında aktif bir şekilde hizmete girmiştir. 2011 yılından beri kullanıcıların güvenini kazanan http://www.begenpost.com günden güne güçlenerek kullanıcılarının bilgilerini korumak için en üst düzey güvenlik sistemleri kullanmaktadır. uzun zamandır fazla rekabet görmeyen bu tarz sosyal ağ hileleri son zamandır hesap çalma, şifre bulma gibi sahte uygulamalar ile çoğalmaya başladı. bunun üzerine http://www.begenpost.com 2011 yılındaki sistemini geri çevirerek kullanıcılarına eski güvenini kazandırdı. ve rekabetin çoğalması ile günden günden kullanıcıların ihtiyaçları üzerine farklı farklı sosyal ağ hilelerini kullanıcıya sundu. http://www.begenpost.com kullanıcıların çok fazla isteği ile facebook beğeni hilesi ve facebok takipçi kasma hilesi ' ni aktif etti. http://www.begenpost.com kullanıcıların rahatlığına, çok fazla karmaşıklık ve istediğini bulamama üzerine yeni tasarımlar çizilmeye, yeni sistem kodlanmaya başladı. daha sonra bu sistemler aktif edildikten sonra facebook üzerinden id İle beğendirme devrini kapatan http://www.begenpost.com tamamen otomatik olarak, hesaplarında paylaştığı fotoğrafları / durumları / ilişki durumlarını / attığı yorumları / arkadaşları vs. listeletme yöntemi yaptı. artık kullanıcılar sadece beğendirmek istediği işlemi seçip başlat'a basmaları yeterli olacaktı. limitler sabit olarak 45'di. piyasada çok fazla http://www.begenpost.com kopyası & sahtesi olduğu için hemen yeni bir sistem kodlanmaya başlandı. ve kullanıcıların "bu kadar, budur!" diyebilecekleri tamamen isteğe bağlı limit seçme özelliği getirildi. artık kullanıcı kaç beğeni gelmek istiyorsa kendisi seçip işlemini yapıyor, yorumunu attırıyor ve son olarak takipçisini kazanmaya başlıyordu. ve tüm bu işlemler yaklaşık 3-4 saniye içerisinde tamamlanıyordu.. Beğeni hilesi olarak vazgeçilmez sistem!

Kısaca bahsetmek gerekir ise; Sistem havuz sayesinde çalışır. begenpost sosyal ağ hileleri tamamen ücretsiz ve kullanıcıdan birşey vaad etmeden çalışır. Sistemin tek geliri sitede aktif olarak görüntülenen reklamlar ve kısaltma linkleridir. Hiçbir şekilde kullanıcıdan sistemi kullandığı için ücret almaz! Peki token bilgilerinizi neden istiyoruz, token sistemi ne işe yarıyor? Facebook bilgilerinize erişmek için token sistemini facebook apisini kullanıyoruz (durumlarınıza - fotoğraflarınıza erişebilmek için) Kesinlikle şifre ile giriş yaptırmıyoruz 2011'den beri tanınmış tek güvenilir siteyiz. Bu yüzden şifre yerine token alt yapısını kullanıyoruz ve oldukça kolay bir sistem sunuyoruz sizlere. Sisteme token girdikten sonra tokeninizi kimseyle paylaşmayın. Tokeniniz sizin bir nevi şifreniz gibidir mesajlarınıza falan ulaşamaz ama hesabınıza spam yayabilir.

Print this item